Sprzedaj lub wynajmij

Q97 Company

Dlaczego Q97 Premium Real Estate?

Sprzedaż czy wynajem nieruchomości wymaga skutecznego marketingu, a skuteczny marketing wymaga wiedzy, doświadczenia, analizy rynku i finansowania.

Umiemy wyeksponować potencjał nieruchomości, wykorzystując wiele narzędzi marketingowych za pośrednictwem Internetu, prasy, kampanii mailingowych i prezentacji na niespotykanych dotychczas w branży dniach otwartych.

Reprezentując Twoją nieruchomość, pomożemy zapobiec typowym błędom, a nasi agenci będą dbać o najwyższą jakość transakcji chroniąc Twoje interesy.

Sprzedaj / wynajmij

Wypełnij krótki formularz a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.

Marketing cyfrowy & Projekty

Merchandising i pozycjonowanie to wiedza i forma sztuki. Przygotujemy wideo wycieczkę i wyróżnimy za pomocą popularnych serwisów internetowych oraz stworzymy wyróżniające się broszury marketingowe i ofertę nieruchomości najwyższej jakości.

Strona internetowa Q97

Codziennie miliony ludzi wyszukują Nieruchomości na sprzedaż za pośrednictwem najpopularniejszych wyszukiwarek na świecie. Realizacja strategii SEO wymaga znacznej ilości ciężkiej pracy, aby uzyskać zauważalne wyniki. Jesteśmy jedną z niewielu firm z gwarantowaną obecnością w Internecie dzięki ciągłym inwestycjom i zaangażowaniu w nasze inicjatywy SEO, aby zapewnić, że każda z naszych nieruchomości pojawia się na górze wyszukiwarki Google.

100 +
Odwiedzających tygodniowo
100 +
Obserwujących

Kampanie e-mailowe

Wychodzimy poza standardy sprzedaży na portalach nieruchomościowych. W ostatnim roku 38% nieruchomości, które mieliśmy w ofercie nie trafiło nawet na portale zewnętrzne. Nasze interaktywne kampanie zapewniają 200% skuteczności, od ankiet po dynamiczne reklamy i kampanie e-mailowe – zapewniamy potężne narzędzia do reklamowania Twoich nieruchomości.

Ponad 100 tyś.
kontaktów

Najnowocześniejsze
projekty

Własna platforma
e-mail

Wysyłka w comiesięcznych
biuletynach „Hello Q97”

Partnerzy

Q97 Premium Real Estate inwestuje w potężną sieć dystrybucji, aby uzyskać maksymalną ekspozycję nieruchomości. Oferujemy kupującym najskuteczniejszy sposób dotarcia do luksusowych nieruchomości. Każdego miesiąca docieramy do szacowanej grupy odbiorców obejmującej ponad 20 000 konsumentów luksusowych nieruchomości, kierując ruch z rosnącej grupy inwestycyjnej, w tym inwestorów w Europie, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Chin

Social media - strategia

Mocno wierzymy w siłę mediów społecznościowych.

Uważamy też, że dla większości kupujących prezentacja nieruchomości jest równie ważna jak sama nieruchomość.

Współpracując z naszym zespołem prasowym, będziemy strategicznie angażować media społecznościowe na wszystkich platformach, aby zaprezentować Twoją fantastyczną nieruchomość.

Fotografia

Ponieważ każda oferta jest wyjątkowa, nasze nieruchomości są fotografowane przez wyselekcjonowaną grupę elitarnych fotografów, którzy specjalizują się wyłącznie w luksusowych nieruchomościach high-net.

Nasi fotografowie wdrażają zaawansowane techniki wymagane do uchwycenia najlepszych ujęć Twojej nieruchomości, na których działamy i bazujemy.

Wirtualne wycieczki

Technologia szybko się rozwija — Q97 Premium Estate pracuje niestrudzenie, aby Twoja nieruchomość wyprzedzała konkurencję.

Nasze wycieczki VR obejmują raporty analityczne, które pozwalają naszym sprzedawcom śledzić dane, takie jak ruch na stronie, zaangażowanie na stronie i średnie dane demograficzne.

Wideo prezentacje z drona

Q97 Premium Estate zapewnia profesjonalne relacje wideo po nieruchomościach, prezentacje nieruchomości i zdjęcia z lotu ptaka, aby umożliwić kupującym poczucie prawdziwych atutów oferowanych przez nas unikatowych nieruchomości. Nasi klienci pochodzą z ponad 90 krajów i zwracają uwagę na to, że dzięki prezentacji mogą zobaczyć okolicę i poczuć się jakby tam już mieszkali. Prezentujemy wartość i atuty, przenosząc nasze nieruchomości na zupełnie nowy poziom sprzedaży.