Deweloperzy i projekty

Q97 Company

Deweloperzy

Deweloperzy zaufali i powierzyli swoje inwestycje oraz projekty naszej marce Q97 Premium Estate, od butikowych condohoteli po osiedla, lofty czy projekty pojedynczych mega-rezydencji. Naszym priorytetem jako Twój partner jest wartość dodatnia Twoich projektów i inwestycji. Zajmujemy się brandingiem, pozycjonowaniem, wprowadzaniem na rynek i skuteczną sprzedażą ponad oczekiwania.

Dla naszych Partnerów
wykonujemy poniższe usługi

Badanie rynku & Ceny

Wycena i pozycjonowanie Twojej nieruchomości na rynku to podstawa. Korzystając z danych zastrzeżonych, historycznych i publicznych, konsolidujemy analizy wraz z zespołem rzeczoznawców majątkowych, aby kierować strategią i konkurencyjnymi cenami Twojej nieruchomości.

Podczas całego procesu sprzedaży będziemy zapewniać bieżące najnowsze badania rynkowe dostosowane do stadium zaawansowania inwestycji oraz ceny, dane demograficzne i trendy na rynku nieruchomości

Komunikacja & Public Relations

Mocno wierzymy w siłę komunikacji i wizerunek. Uważamy też, że dla większości kupujących deweloper jest równie ważny jak sam projekt. Współpracując z naszym zespołem prasowym, opracujemy strategię promocji w mediach na wszystkich platformach, aby zaprezentować wszystkie atuty oraz wyjątkowość Twojego projektu i Twojej firmy.

Wyselekcjonowany Zespół

Nasi agenci zlokalizowani są w całej Polsce, dysponujemy szeroką gamą specjalistów z doświadczeniem i wiedzą. Kierownictwo wyższego szczebla będzie współpracować z Tobą, aby zidentyfikować i wybrać odpowiedni zespół ds. sprzedaży i marketingu do reprezentowania projektu.

Zespół sprzedaży wraz z naszym zespołem kreatywnym będzie pracować i kierować procesem projektowania z Twoim architektem, inżynierami i projektantami, w tym układami, planami pięter, udogodnieniami i nie tylko.

Events

Tradycyjny agent nieruchomości, który siedzi na miejscu, czekając na dzwonek telefonu, nie sprzedaje. Twój projekt musi się wyróżniać i wymaga szeroko zakrojonych działań marketingowych.

Wdrażamy odpowiednią prezentację i zespół oraz przedstawiamy Twoje projekty kupującym za pośrednictwem naszych biur, oddziałów, targów i imprez towarzyszących w całej Polsce.

Merchandising & Home Staging

Merchandising i budowanie pozycji naszego projektu na rynku to forma sztuki. Będziemy produkować wycieczki wideo i dystrybuować je w atrakcyjnych witrynach oraz tworzyć materiały marketingowe do druku, broszury, pocztówki i arkusze pokazowe najwyższej jakości.

Fotografia

Zatrudniamy wybitnych fotografów, którzy tworzą zdjęcia dla kampanii reklamowych nieruchomości. Nasi fotografowie są ekspertami w zrozumieniu zasad marketingu i priorytetów marki, prezentowaniu stylu życia, tworzeniu nastroju, wywoływaniu emocji i opowiadaniu historii na zdjęciach.

Renderingi 3D

Zapewnimy profesjonalną fotografię lifestylową, filmy i nagrania z drona, które zmaksymalizują wizerunek i markę nieruchomości.

Nasz zespół oferuje

Video

Profesjonalne wideo jest jednym z wiodących narzędzi potrzebnych do tworzenia ekspozycji i sprzedaży domów na luksusowym rynku nieruchomości. Q97 Premium Estate zapewni profesjonalne wideo, prace z powietrza/dronów, które wdrożą motywy, aby stworzyć dokładny obraz tej nieruchomości i stylu życia oraz zaprezentowanie okolicy przyszłym właścicielom.

Kapitał

W zależności od wizji i projektu możemy zainwestować lub pomóc w pozyskaniu wkładu kapitałowego za pośrednictwem naszych działów zarządzania aktywami. Wtedy staniemy się Twoim partnerem, a także zajmiemy się marketingiem projektu, zwiększając możliwości wszystkich do osiągnięcia sukcesów i celów finansowych.

Finanse

Jesteśmy częścią lidera rynku finansowego – TEAM LION, specjalistów kredytowych, którzy specjalizują się w finansowaniu inwestycji deweloperskich jak i kredytach hipotecznych dla indywidualnych klientów. Relacje z odpowiednimi bankami zapewniają przystępne finansowanie projektu oraz sprzedaż każdej nieruchomości. Wniesienie tej korzyści do projektu może zapewnić, że każdy kupujący będzie mógł sfinalizować zakup wewnątrz jednej firmy. Z doświadczenia wiemy, że klienci cenią sobie komfort załatwiania zakupu i finansowania w jednym miejscu.

Od oferty do finalizacji sprzedaży

Jesteśmy otwarci na współpracę z zespołem prawnym dewelopera tak, aby jak najbardziej uprościć umowy i proces kupna nieruchomości oraz dokumentację techniczną nieruchomości. Koordynujemy i współpracujemy, aby proces przebiegał zgodnie z harmonogramem i żeby każda potencjalnie zainteresowana osoba naszą ofertą stała się naszym klientem.