Finansowanie

Q97 Company

TeamLion jest częścią grupy kapitałowej Q97

TEAM LION od 10 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz pośrednictwem finansowym. Doradcy swoje doświadczenie zdobywali pracując dla liderów rynku finansowego i nieruchomościowego. Dzięki temu posiadam istotną w skali kraju wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają mam na precyzyjną ocenę ofert bankowych, jak i negocjowanie dla Państwa najlepszych warunków kredytowania. W tym czasie zaufało nam kilkaset firm (w tym duże korporacje oraz średnie i małe przedsiębiorstwa) oraz kilka tysięcy klientów indywidualnych.

Doświadczenie

Naszym atutem jest doświadczenie, a dewizą pełne poświęcenia działanie w reprezentowaniu interesów klientów. Jesteśmy bardzo dumny z faktu, że za rzetelność i zaangażowanie, byliśmy w swoim fachu wielokrotnie nagradzani. Dziś jako niezależni eksperci finansowi współpracujący z aż 15 bankami, mamy możliwość dzielenia się z Państwem zarówno tym dorobkiem, jak również obiektywnym wsparciem w sprawnej organizacji kredytu hipotecznego czy rozwiązań finansowych.

We współpracy z naszymi klientami skupiamy się także na przygotowaniu biznes planu, analizy finansowej oraz studium wykonalności projektu. Dzięki temu nasi klienci otrzymują kompleksową usługę, poczynając od przygotowania projektu poprzez wniosek o kredyt, a na obsłudze posprzedażowej skończywszy. Na każdym etapie procesu służymy pomocą i radą. Dla klientów oferujemy również usługę spotkań online wiedząc, że w dzisiejszych czasach czas to pieniądz.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli również przyjemność pomóc Państwu w podjęciu tak ważnej na wiele lat życia decyzji.